Linec aneb příští stanice budoucnost

Zajímá Vás, jaké technologie bude lidstvo využívat v budoucnu? Jaké technologie se vyvíjí v různých oborech? Vydejte se s námi za poznáním do největšího muzea budoucnosti do Lince.

Na samém břehu Dunaje se nachází skleněná pětiposchoďová budova muzea ARS Electronica Center, jež interaktivní formou představuje svět v budoucnosti. Seznámíte se zde s virtuálním světem a nejnovějšími digitálními technologiemi. Očekávají vás  mimořádné zážitky s interaktivními exponáty, na nichž si můžete sami vyzkoušet, jak fungují. Chloubou muzea je unikátní DEEP Space - digitální 3D projekční sál, který Vás doslova „vtáhne dovnitř děje“.

autor fotografie: ARS Electronica Center

Kromě muzea navštívíme také centrum města, kde se společně projedeme turistickým vláčkem Linz City Expres s výkladem v češtině o památkách a historii města. V roce 2009 se Linec stal  Evropským městem kultury a od té doby je vyledávanou turistickou destinací. Je moderním inovativním městem současnosti a nabízí nepřeberné množství kulturních aktivit, architekturu nejrůznějších stylů od barokních budov až po nejmodernější výstavbu, přírodu i průmysl. Během výletu můžete ochutnat i proslulý linecký koláč.

Po společných organizovaných aktivitách budou mít studenti volný čas, který mohou strávit podle svých přání. Ukážeme Vám, co a kde se dá v  Linci ještě navštívit. Čas poté můžete strávit procházkou, prohlídkou centra, nákupy nebo si můžete individuálně užít technologií v ARS muzeu - vstupenka do muzea je celodenní.

Cena výletu do Lince:   690,- Kč / 1 student

Cena obsahuje:

  • Dopravu autobusem
  • Doprovod našeho pracovníka
  • Pojištění léčebných výloh pro cestu do zahraničí
  • Délka výletu: jednodenní
  • Cenu můžeme garantovat při minimálním počtu 42 platících účastníků na jeden autobus.
  • Maximální počet osob v jednom autobuse včetně doprovodu je 49.

Vstupy do ARS Electronica Center a Linz City Express nejsou zahrnuty v ceně výletu, hradí se zvlášť. Cena za vstupy 9,5 EUR / 1 student zahrnuje:

  • vstup do muzea ARS Electronica Center s výkladem v češtině (cca 1,5 hod)
  • projížďku Linz City Express
  • malé občerstvení (sendvič a nápoj)  v muzeu

Jsme pojištěná CK proti úpadku. Pojistku máme uzavřenou u pojišťovny Europäische Reiseversicherung AG. do muzea ARS Electronica Center s výkladem v češtině (cca 1,5 hod)

Cena výletu do Lince:   690,- Kč / 1 studentCena obsahuje:Dopravu autobDoprovod našeho pracovníkaPedagogický doprovod v počtu 2-3 osoby na jeden autobus zdarmaPojištění léčebných výloh pro cestu do zahraničíDélka výletu: jednodenníCenu můžeme garantovat při minimálním počtu 40 platících účastníků na jeden autobus.Maximální počet osob v jednom autobuse včetně doprovodu je 49.Vstupy do ARS Electronica Center a Linz City Express nejsou zahrnuty v ceně výletu, hradí se zvlášť. Cena za vstupy 9,5 EUR / 1 student zahrnuje:vstup do muzea ARS Electronica Center s výkladem v češtině (cca 1,5 hprojížďku Linz City Expressmalé občerstvení (sendvič a nápoj)  v muzeuJsme pojištěná CK proti úpadku. Pojistku máme uzavřenou u pojišťovny Europäische Reiseversicherung AG.projížďku Linz City Expressmalé občerstvení (sendvič a nápoj)  v muzeuJsme pojištěná CK proti úpadku. Pojistku máme uzavřenou u pojišťovny Europäische Reiseversich

           

 


Fotogalerie: Linec a muzeum budoucnosti

Tato fotogalerie je prázdná.