Andalusie - pobyty pro seniory 55+  

Andalusie patří mezi nejkrásnější oblasti Španělska. Obdivovat můžete jedinečnou architekturu měst Granada, Sevilla, Córdoba a přírodní krásy této oblasti. V Andalusii zažijete pravou španělskou kulturu s tanečnicemi flamenco, býčími zápasy, vynikající gastronomií a nezapomenutelnou atmosférou. V neposlední řadě na Vás čekají bílé pláže a azurové moře. Teploty dosahují kolem 26 stupňů v září a 23 stupňů v říjnu.

V oblasti Andalusie pokračujeme v úspěšných zájezdech do destinace Costa del Sol a od jara 2013 Vám NOVĚ nabízíme destinaci Costa Tropical.

Costa del Sol se rozkládá od jižního konce Španělska východně k městu Malaga  a je velmi oblíbenou prázdninovou destinací. Každoročně sem zavítají miliony turistů, které sem láká téměř stále slunné počasí, překrásné pláže a vyhřáté moře. Slunce na Costa del Sol svítí téměř celý rok, odtud pochází i název celého pobžeží "Sluneční pořeží". 

Costa Tropical neboli tropické pobřeží jižního Španělska nabízí svým návštěvníkům díky vynikající poloze celoročně slunečné počasí s průměrnou teplotou 20°C. Krásu tohoto kouzelného místa dokreslují vzpomínky na arabský a římský svět, které se zde prolínají s četnými útesy, romantickými zátokami a dlouhými plážemi.

Nechte se unést tímto historickým pobřežím se Sierrou Nevadou na obzoru, dlouhými nádhernými plážemi a průzračným mořem.


           

Zájezd zahrnuje:

  • Letecká doprava tam a zpět včetně všech poplatků a studeného cateringu na palubě
  • Transfery z letiště na hotel a zpět
  • 7 nocí ve 4* hotelu v blízkosti pláže
  • Polopenze formou švédských bufetů včetně vody a vína podávané při večeři
  • Služby česky mluvícího delegáta na hotelu

Podívejte se na nabídku výletů v jednotlivých destinacích:

Výlety Costa del Sol

Výlety Costa Tropical


Fotogalerie: Andalusie 55+ a výlety do Malagy, Alhambry, Marbelly a na Gibraltar

Tato fotogalerie je prázdná.